Usame Zukorliç: İmtihanlara Karşı Dik Duracak Şeklinde Yetiştirildik. Merhum Müftü’nün Yolundan Devam Edeceğiz

Yönetime geçtikleri zaman da diğer partilerden farklı bir şekilde hareket edeceklerini de belirtti.
Usame Zukorliç: İmtihanlara Karşı Dik Duracak Şeklinde Yetiştirildik. Merhum Müftü’nün Yolundan Devam Edeceğiz_637ad4e7a75b7.jpeg
Novo!
Close
Sačuvajte članke sa nalogom

Nakon što se prijavite preko Cafe Sandžak, možete sačuvati priče i lako ih pregledavati kasnije na bilo kojem uređaju.

Cumhuroyet Seçim Komisyonu, “Müftü’nün Emaneti – Adalet ve Mutabakat Partisi – (SPP) – Usame Zukorliç” isimli listenin 8 numaranın altında Millet Meclisi seçimlerine katılacağını açıkladı. Listenin lideri, Usame Zukorliç, bu neslinin imtihanlara karşı hazır duracak şeklinde yetiştirildiğini ifade etti. Bu listenin, her konuda özel olacağıni ve Müftü Zukorliç’in kaldığı yerden devam edebilmesi için oylara ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Sırbistan Meclisi için milletvekili seçimi 3 Nisan’da yapılacaktır. Listenin sahibine göre, Müftü’nün vasiyeti listesi halihazırda seçimleri kazanmıştır, çünkü bu liste en kısa zamanda gerekli imzaları toplamayı başaran listelerden biridir. Aynı zamanda, bu parti en kritik zamanında sağlam kalmayı başarmıştır ve imtihanlarla karşılaştığında üstesinden gelmeye hazır olduğunu göstermiştir.

– Geçen aylarda, insanlar bizim özel bir siyaseti takip etmeye çalıştığımızı görebilmişlerdir. Benim söylemeyi tercih ettiğim gibi, merhum Müftü vefatıyla bizi üst lige çıkarmıştır. Kendisi hala hayatta olmuş olsaydı da şuan bulunduğumuz noktaya gelirdik. Bunların kendi güzergahlarından giden süreçler olduklarını söyleyebiliriz. Fakat, kendisi bizim daha hızlı bir şekilde yetişmemizi ve başarılı olmamızı sağladı.

Yönetime geçtikleri zaman da diğer partilerden farklı bir şekilde hareket edeceklerini de belirtti.

-Gazeteci: Siz hepiniz muzaffer gibi görünüyorsunuz.
Zukorliç: Peki, nasıl yapamazsınız. Biz Sırbistan’da birincilerin arasındayız. Tabiki de muzaffer ve galip gibi hareket edeceğiz. Eşyalar için fiyatlarını soran yüzlerce müracaatımız var. Biz de, gelenek olarak, kasten onu yaptık, kampanya için de daha fazlasını da yaparız, çünkü bu bizim için sembolik değer taşımaktadır. Biz özel şeyleri yapmaktayız ve bize oy verenleri müspet yönünde şaşırtmaya devam edeceğiz. Böylelikle de bize verilen oyları hak ettiğimizi göstereceğiz. Günümüzdeki durumlarda özel olduğumuz gibi, yarınki hareketlerimizde de özel olacağız. Aynı şekilde de yönetimde de özel şeyleri ve projeleri de yürüteceğiz.

Devamını oku

Search
Search

Slušajte audio izdanja magazina Sandžaklija

HEFTIČNI BILTEN

Nikad više ne propustite veliku priču od Sandžaklije.

Prijavom na Heftični Bilten slažete se sa Uslovima korišćenja i politikom privatnosti.