Adalet ve Mutabakat Partisi (SPP) Seçimlere Katılıyor – Liste Taşıyıcısı Usame Zukorliç

Adalet ve Mutabakar Partisi’nin meclis seçimlerindeki liste taşıyıcısının Usame Zukorliç olacağı açıklandı.
Naslov: Adalet ve Mutabakat Partisi (SPP) Seçimlere Katılıyor – Liste Taşıyıcısı Usame Zukorliç_62104933c14d5.jpeg
Novo!
Close
Sačuvajte članke sa nalogom

Nakon što se prijavite preko Cafe Sandžak, možete sačuvati priče i lako ih pregledavati kasnije na bilo kojem uređaju.

Adalet ve Mutabakat Partisi (SPP) 12.02.2022 tarihinde düzenlediği Başkanlık toplantısında, Sırbistan Cumhuriyeti’nin Meclisi seçimlerine katılma kararı aldı.

Adalet ve Mutabakar Partisi’nin meclis seçimlerindeki liste taşıyıcısının Usame Zukorliç olacağı açıklandı.

Adalet ve Mutabakat Partisi, katılımcı siyasetinin ve Sırbistan Cumhuriyeti’nin Avrupa Birliği üyeliği yolunda, azınlıkların ve bütün vatandaşlarının bireysel ile kolektif haklarının yerine getirilmesinin savunucusu olmaya devam etmektedir.

Adalet ve Mutabakat Partisi, önümüzdeki meclis seçimlerine, merhum akademisyen müftü Muamer Zukorliç’in tarafından belirlenen, kesin ve elle tutulur programla ve hedeflerle katılacaktır.

Bu evrensel değerler ile toplu refah hedefiyle hareket eden ve hukukun ve adaletin üstünlüğünü güçlendirmeyi hedeflenen bütün siyasi aktörler, Adalet ve Mutabakat Partisi’nin tarafından Sırbistan Cumhuriyetini ve Balkan’ın tamamını pozitif enerjilerin buluşma noktası haline getirmeyi ve bölgemize kalıcı barışı ve istikrarı sağlayacak değerleri birlikte inşa etmeye devam edilmektedirler.

Önümüzdeki seçim kampanyası, merhum akademisyen müftü Muamer Zukorliç’in siyasetin etiğin kurallarına göre yeniden düzenlenmesi fikrinin asıl itibariyle hayata geçirilmesinin fırsatıdır. Bu yüzden de, bütün siyasi aktörlerini, önümüzdeki günleri kaliteli programları ve fikirleri arz etmenin yarışması haline getirmeye, her bireyin ve her siyasi rakibinin haysiyetini ve şerefini kutsal görmeye ve ayrışmalarımızın siyasi hedefleri gerçekleştirme konusundaki görüş ayrılılıklarının yüzleşmesi şeklinde yapmaya davet ediyoruz.

Devamını oku

Slušajte audio izdanja magazina Sandžaklija

HEFTIČNI BILTEN

Prijavom na Heftični Bilten slažete se sa Uslovima korišćenja i politikom privatnosti.