Sjenica’daki İnsanlar Topluca SPP’ye Katılmaya Başladı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Toplantının sırasında bu olayla birlikte belediyenin siyasi hayatında yeni bir sayfa açıldığı ve SPP’nin kadrolarda ve sosyal hayatta edindiği yeni kapasiteleriyle belediyedeki yasal olmayan faaliyetlere karışan aktörleri engeleyebileceği açıklandı.
Sjenica’daki İnsanlar Topluca SPP’ye  Katılmaya Başladı!_6122d946620a2.jpeg
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Novo!
Sačuvajte članke sa nalogom

Nakon što se prijavite preko Cafe Sandžak, možete sačuvati priče i lako ih pregledavati kasnije na bilo kojem uređaju.

Adalet ve Mutabakat Partisi’nin (SPP) başkanı akademisyen Muamer Zukorliç, SPP’nin 80 yeni üyesini karşılamak için tören düzenledi.  Bu harikulade toplantının sırasında akademisyen Muamer Zukorliç, partiye katılan insanların büyük bir kısmı yüksek eğitimli olduğundan, bunun en kaliteli toplu katılımlardan biri olduğunu ifade etti.

Yani katılan insanların arasında, üç tane okul müdürü ve Sjenica (Syenitsa) Belediyesinin iktisadi hayatında önemli röle sahip birkaç isim bulunur. Toplantının sırasında bu olayla birlikte belediyenin siyasi hayatında yeni bir sayfa açıldığı ve SPP’nin kadrolarda ve sosyal hayatta edindiği yeni kapasiteleriyle belediyedeki yasal olmayan faaliyetlere karışan aktörleri engeleyebileceği açıklandı.  Bu tür olayların Novi Pazar’da ve Sandžak (Sancak) Bölgesi’nin diğer belediyelerinde beklemek makuldur.

Devamını oku

Slušajte audio izdanja magazina Sandžaklija

Budimo prijatelji

HEFTIČNI BILTEN

Prijavom na Heftični Bilten slažete se sa Uslovima korišćenja i politikom privatnosti.